Doučování


Jak to probíhá:
  • Pošlete mi příklady ke spočítání
  • Já je spočítám, rozvedu postupy, připojím komentáře, poznámky...
  • Zaplatíte (viz ceník)
  • Posílám výsledky


Jak na teorii?

Pokud potřebujete naučit i teorii, je ideální rozepsat to opět na příkladech. I na tom se můžeme domluvit, ať už máte příklady k dispozici, nebo necháte celou teorii včetně vhodných příkladů (samozřejmě spočítaných a okomentovaných) jen na mně =)


Efektivně:

Je dobré dát mi vědět, kolik toho umíte. Nakolik se mám u výpočtů zastavovat a rozepisovat postup. Čím více toho víte, tím méně práce a času mi zabere zpracování podrobností a výsledný výpočet vás vyjde levněji.
Takže se nebojte říct, co už umíte =)


Výhody:

Na spočítaných příkladech s uvedeným postupem a komentářem nejlépe vidíte, jak na to. Ne každý má možnost doučování face-to-face a klasické online doučování přes skype (i s použitím whiteboardu) je časově náročnější, tedy méně efektivní.
Učit se řešit matametické problémy pomocí spočítaných příkladů (s postupem řešení a komentáři) je ideální střední cesta pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou mít klasické doučování s docházkou.
A navíc - odpadá potřeba najít společný volný čas - já vám vše potřebné spočítám obvykle během 24-48 hodin a vy už se na to podíváte podle svého volného času =)


Možnosti doplnění:

Pokud něco přece jen nebude jasné, můžeme spolu doladit drobnosti přes email. Pokud bude potřeba, můžeme se také spojit na skype či ukázat si online konkrétní postupy na whiteboardu (stačí mít pouze připojení k internetu).