CeníkNejprve:

Tak jako v klasickém doučování, je třeba nejprve prodiskutovat očekávanou délku práce věnovanou počítaní. Pokud nemáte žádný limit, jednoduše spočítám vše, co mi bylo zadáno, bez domluvy času. Pokud máte vlastní časový limit, řekněte mi to současně se zasláním zadání. Pokud odhadnu, že se výpočet vejde do vámi stanoveného limitu, příklady spočítám. Pokud ne, prodiskutuju s vámi nejprve možné změny (délky času či délky zadání).


Posléze:

Jakmile vše spočítám, pošlu vám zprávu ohledně přesné délky času a ceny s tím spojené. Poté, co zaplatíte, pošlu celou práci ve formátu PDF. Pro zobrazení souborů PDF je možné zdarma stáhnout freeware program (Download).


Jak platit:

Preferuji PayPal jakožto nejrychlejší a bezpečnou platební možnost. Jakmile spočítám zadání, pošlu vám email s odkazem na paypal, kde budete nasměrováni přímo k zaplacení dané částky. Pro platbu můžete použít váš vlastní paypal účet, ale pokud ho nemáte, můžete platit také kreditní/debetní kartou. Při platbě přes paypal započítávám navíc poplatek (cca 5%), který se strhává z částky a jde přímo provozovateli paypalu.

Je možné platit také převodem na bankovní účet. Obvykle to ale trvá několik dní, proto je tato platební metoda vhodná spíše pokud vám paypal nevyhovuje a/nebo si chcete např. předplatit více lekcí (ohledně dalších možností mě kontaktujte).

PayPal Acceptance Mark

Ceník: Po přestěhovaní do Velké Británie jsem po několika letech sjednotila ceny, tedy doučování za hodinu jak českých studentů, tak zahraničních je stejné, a to £50 za 60 minut.Věnujte prosím pozornost následující poznámce:

Nejkratší možný pracovní čas je 15 minut. I když mi pošlete jednoduchý, rychle spočitatelný příklad. A to z důvodu, že nějaký čas zabere i práce kolem (email, skenování,...). Každopádně - nad 15 minut počítám přesný čas a ten také účtuji přesně podle poměru. Například - třicetiminutová práce stojí přesně £25.