Z praxe  |  Videa  |  Matematické tipy  |  Reference  |  Partneři  |  FAQ


FAQ


Co nabízím:
Spočítání libovolných příkladů, opravu vašich výpočtů, vysvětlení již spočítaných příkladů, vysvětlení teorie (jak pomocí příkladů, tak případně i přes skype či email).
Tímto stylem je tedy možno doučovat i dlouhodobě, nejen ke konkrétní písemce či jako jednorázová pomoc s domácím úkolem.

Co nenabízím:
Snad jediná věc, kterou ohledně matematiky striktně odmítám, je výpočet příkladů v reálném čase během zkoušky, písemky, etc.

Kde vyučuji:
Hodně cestuji, takže výuka je realizována čistě přes internet. Je jedno, zda jste z Prahy, Plzně, Ostravy, Olomouce, Brna, z jiného města či někde z venkova. Můžete být klidně i ze Slovenska (moji studenti jsou i Slováci - žádná jazyková bariéra nehrozí =). Můžete být třeba také na cestách jako já, klidně i v cizině. Stačí vám připojení na internet pro odeslání a přijetí zadání. Někdy se může hodit také skype.

Kdy vyučuji:
Prakticky kdykoliv. Můžu pracovat i o víkendech či svátcích, přestože je vhodnější se domluvit tak, abych vám práci mohla spočítat během pracovních dní. Každopádně nejsem již student, tedy prázdniny jsou pro mě pracovní rovněž =).
V případě zájmu o konzultaci přes skype (nejlépe jako doplněk k již spočítaným příkladům, je-li potřeba) je nutné také probrat časové možnosti nejlépe několik dní předem (zvlášť v případě možného rozdílu časových pásem).

Nabízím slevy?
Je možné se domluvit na slevě (např. hodina výuky zdarma), pokud mi doporučíte dalšího studenta. Pro případné informace mě kontaktujte.